CALLING ALL NURSES FOR THE UK!!!!!!!!!

TFS Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUNTETI ASISTENT MEDICAL GENERALIST ? VA DORITI O VIATA MAI BUNA?
TFS Healthcare este o divizie a TFS, unul dintre furnizorii de asistenta medicala lider pe piata Britanica. In momentul de fata recrutam asistente pentru a lucra in UK cu contracte permanente de munca, cu posibilitate de prelungire, in spitale private si Nursing Homes.
TFS Healthcare ajuta mii de profesionisti din domeniul sanatatii sa isi gaseasca rolul ideal si in acelasi timp ofera clientilor asigurarea ca nevoile lor de personal sunt indeplinite

Oferim oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari companii medicale private din Marea Britanie .Clientul nostru este recunoscut pentru oferirea celei mai bune experiente pacientilor printr-o varietate de proceduri de specialitate, tratamente si ingrijire.

In prezent cautam Asistenti Medicali Generalisti pentru a se alatura echipei in dezvoltare in Nursing Homes !

DESPRE CLIENT:

In ultimii 20 de ani am ingrijit persoane cu nevoi complexe: handicap, autism, probleme de invatare, dizabilitati fizice, leziuni cerebrale.

Avem peste 350 de case de ingrijire in Anglia, Scotia si Tara Galilor.

In prezent oferim posturi in S-E Angliei.

CERINTE:

Clientul nostru este in cautare de 20 Asistenti din Romania care indeplinesc urmatoarele conditii:

Experienta ca si AMG minimum sase luni ( acceptam si newlyqualified)
Limba Engleza :nivel mediu-conversational
PIN NUMBER valid sau in decurs de inregistrare la NMC
Angajament catre dezvoltarea profesionala
Atitudine flexibila de lucru

Interviul se va realiza via Skype
Pregatirea inainte de interviu este realizata de catre TFS HEALTHCARE , gratuit.

BENEFICII:

Salarii: 13-14.5£/ora in functie de experienta (26.000-28.000/an)

Ore suplimentare +weekenduri platite extra

Depozitul inchirierii unei locuinte +taxele inchirierii asigurate de catre companie (aprox £1000) ,suma nereturnabila

*prima luna de chirie poate fi achitata de catre companie, aceasta suma fiind returnata dupa primul salariu *

Bilet de avion Romania-UK

Concediu 6.2 saptamani/an

37.5 ore de lucru /saptamana

2 saptamani training platite de catre companie

De asemenea oferim posturi ca AMG in Spitale PRIVATE de pe tot teritoriul Angliei
CERINTE:
Experienta in cel putin unul dintre urmatoarele domenii de specialitate:
-Sala de Operatii
-Terapie Intensiva
-Sectii: Medicale si Chirurgicale
-Cardiac/Cardiologie/Cardio-toracic
-Ortopedie/Oncologie
-Pediatrie
-Urgente

Cunoasterea LIMBII ENGLEZE (NIVEL AVANSAT)
PIN NUMBER VALID sau in decurs de inregistrare

BENEFICII:
Salarii: £27.000-33.000/an in functie de experienta
Cazare +transport asigurata de catre unele Spitale
Training

NU PERCEPEM NICIUN COMISION , ACESTA FIIND PLATIT DE CATRE COMPANII !

Va rugam trimiteti CV-ul actualizat in Limba Engleza pe adresa adelina.bisca@tfshealthcare.co.uk

CERINTE

TFS Healthcare is one of the UK’s leading healthcare recruitment companies; specialising in the placement of healthcare professionals on a permanent, fixed term, and temporary basis throughout the UK and abroad.

As a member of the Recruitment and Employment Confederation, TFS Healthcare adheres to the guidelines and industry standards of our trade body ensuring that you can be confident you are working with a respected and compliant healthcare staffing agency.