bucatari , somelieri si ospatari fine dining - fara comision - Restaurante cu Stele Michelin - Anglia

G&G Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Chefs, sommeliers, fine dining waiters, bartenders @ Michelin Stars & Rosettes, United Kingdom

Recrutam fara comision personal cu experienta (sommelieri, ospatari fine dining, bucatari, cofetari, barmani preparatori, chef de rang) pentru angajare in cele mai prestigioase restaurante si hoteluri din Marea Britanie premiate cu STELE MICHELIN sau MULTI ROSETTES;
Pentru a face cunoscute aceste oportunitati de angajare de exceptie te rugam sa dai share colegilor si prietenilor .
Programul este destinat numai persoanelor interesate de o dezvoltare profesionala la standard de Michelin Stars sau multi Rosettes cu un minim de 2-3 ani experienta in restaurante de fine dining sau hoteluri de 4-5 stele; engleza mediu pentru bucatari/cofetar si nivel fluent pentru sommelier si ospatari.

CERINTE

DETALII PROGRAM: angajatori exclusiv hoteluri si restaurante cu Stele Michelin si Rosettes ; cazare asigurata de angajator gratuit sau cu plata din salariu la costuri 150-200 lire sterline/luna ; informare si consultanta/asistenta permanenta (telefon, skype, email, facebook); plasament personalizat; interviuri prin skype sau la sediul companiei noastre; durata plasament: in conditii ideale 3-4 saptamani de la interviu; Contracte de munca cu durata de minim 1 an de zile cu posibilitate de prelungire ; minim 40 ore/saptamana asigurate; masa asigurata in timpul programului de munca; Salarii de la un minim de 1100 lire sterline net/luna pentru posturi de entry level pana la 2000 – 2500 lire net/luna pentru posturi de senior level; alte Benficii: tips

INTERVIURI: Interviurile de inscriere in program incep cu data de 11 aprilie pana pe 15 aprilie 2016 ; urmatoarea sesiune de interviuri 25-29 aprilie 2016

PENTRU INSCRIERE IN PROGRAM trimite prin email un curriculum vitae detaliat cu mentiunea angajare Michelin Stars & Rosettes .

CONTACT
Pentru orice informatii suplimentare ne poti contacta prin e-mail, telefon, skype, facebook

G&G RECRUITMENT - ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT – WWW.IHRC.RO
OVER 15 YEARS EXPERIENCE IN: RECRUITMENT – SELECTION – CONSULTANCY – EMPLOYMENT AGENCY-HOTEL OPENINGS – IMMIGRATION – STAFF FOR EVENTS & OUTSOURCE STAFF – OVERSEAS RECRUITMENT – HEAD HUNTING – CHEFS JOBS
PERM - INTERN - TEMP JOBS IN ROMANIA-UK- IRELAND – JERSEY ISLAND – USA - GREECE

G&G RECRUITMENT – ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT – www.ihrc.ro
OVER 14 YEARS EXPERIENCE IN: RECRUITMENT – SELECTION – CONSULTANCY – EMPLOYMENT AGENCY-HOTEL OPENINGS – IMMIGRATION – STAFF FOR EVENTS & OUTSOURCE STAFF – OVERSEAS RECRUITMENT – HEAD HUNTING – CHEFS JOBS
PERM - INTERN - TEMP JOBS IN ROMANIA-UK- IRELAND – JERSEY ISLAND – USA – GREECE