>> Bucatari pentru Anglia – toate nivelele, lant de gastro-puburi

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doriti sa lucrati ca bucatar in Marea Britanie ?

Clientul nostru, un vechi partener al companiei noastre, cu care am colaborat cu succes in ultimii 3 ani, este un lant de gastro-puburi, cu multiple locatii in Anglia.

Acesta cauta bucatari pentru urmatoarele pozitii:
- Ajutor bucatar
- Bucatar
- Adjunct bucatar sef
- Bucatar sef

CERINTE

Candidatul ideal

• Experienta pe aceeasi pozitie sau pe o pozitie similara
• Nivel de limba engleza conversational
• Atitudine profesionala si prietenoasa

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Cazare GRATUITA
• Salariu brut oferit intre £7.2 / ora - £16 brut / ora + tips
• Salariu NET lunar pentru:
o 40 de ore / saptamana cuprins intre £1113 (€1315) si £2150 (€2541)
o 45 de ore / saptamana cuprins intre £1219 (€1440) si £2368 (€2799)
o 55 de ore / saptamana cuprins intre £1431 (€1691) si £2811 (€3322)
• Masa asigurata in timpul programului (50% reducere)
• Card de 20% reducere pentru tine si prieteni
• Contract de munca FULL-TIME pe perioada nedeterminata cu un minim de 40-50 de ore / saptamana, cu posibilitate de ore suplimentare
• Training platit de catre angajator
• Angajatorul va va ajuta in deschiderea contului bancar si obtinerea National Insurance Number (NINo)
• Asigurare de sanatate + Pensie
• 27 de zile de concediu pe an

Asteptam cu interes CV-urile Dumneavoastra!

Fronterra Recruitment este o companie britanica cu capital mixt englezo-roman cu peste 12 ani de experienta in selectia de personal pentru Marea Britanie. De-a lungul anilor am ajutat peste 1500 de romani sa gaseasca un loc de munca sigur si potrivit pregatirii si aspiratiilor acestora
Oferim suport si consultanta atat inainte plecarii in UK, cat si pe parcursul contractului de munca
Compania noastra nu percepe comision!

Pentru mai multe detalii despre noi puteti accesa:
- Pagina noastra de Facebook: https://www.facebook.com/fronterra/
Sau
- Website: http://www.fronterra.co.uk/