Bucatari pentru Anglia

01Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vreti un loc de munca de viitor ?
Esti pasionat de arta culinara si ai cunostinte de limba engleza ?
DEVINO BUCATAR !
Noi iti oferim aceasta posibilitate.
Colaboratorul nostru este in cautare de bucatari cu experienta minima sau fara si vorbitori de limba engleza.
Locuri disponibile in diverse locatii ale Marii Britanii
Detinerea unei diplome sau specializari ar putea reprezenta un avantaj pentru a fi selectat(a)
Bucatarii cu experienta pot urma un curs de calificare de 2 saptamani in Marea Britanie.
In urma acestei formari se obtine un certificat prin care persoana are dreptul de a profesa ca bucatar pe tot teritoriul Marii Britanii.

CERINTE

Cazarea este asigurata gratuit intre 2 si 6 saptamani in functie de durata de formare a lantului de restaurante. Dupa aceasta perioada se asigura cazare contracost 50-120 lire/saptamana in functie de locatie.
Contract pe un an cu posibilitate de prelungire
Se lucreaza 8 ore/zi, 5 zile/saptamana, cu posibilittea efectuarii de ore suplimentare
Salariul 7-10 lire/ora

Suntem o firma de recrutare personal pentru Romania si strainatate.