Bucatar in Marea Britanie

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doriti sa lucrati in Marea Britanie ca bucatar practicand meseria dvs. la cele mai inalte standarde?

Fronterra Recruitment va ofera posturi de bucatar (chef de partie) in restaurantul unuia dintre cele mai frumoase hoteluri de pe malul Canalului Englez din orasul Sidmouth (Devon).

CERINTE

Cerinte:

minim 2 ani experienta in hotel/restaurant de minim 3 stele
limba engleza nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Contract de munca full time pe perioada nedeterminata
24 500 lire salariul brut / an echivalentul a 1600 lire net/luna) +tips
Cazarea 174 lire/luna (utilitati incluse)
Mesele asigurate in timpul programului
Program de lucrure/luna cu 1-2 zile libere pe zi; se lucreaza in ture de 8-9 ore/zi
27 zile de concediu anual
Asigurare sanatate si pensie
Angajatorul va va ajuta in deschiderea contului bancar si obtinerea National Insurance Number (NINo)
NU SE PERCEPE COMISION!!!

Asteptam cu interes CVul dvs.!

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.