Bucatar/ajutor bucatar

TOP SERVICII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurante de renume din ANGLIA cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari de toate nivelele, cu experienta.
- Oportunitatea de a dezvolta cariera in cadrul Grupului de restaurante;
- Restaurantele sunt de TOP si sunt situate pe tot teritoriul ANGLIEI, dar cu preponderenta in Londra si imprejurimile Londrei, iar repartizarea bucatarilor se face in functie de cunostiintele si experientele culinare ale candidatilor.
- Beneficiati de un sistem de dezvoltare a carierei;
- Remunerare foarte buna şi un pachet de stimulare excelent;
- Formare continua si plan de cariera;
- Pregatire la locul de munca;
Remuneratie: 1500 – 1700 GBP / luna (pentru minim 40 ore/saptamana) + 8,45GBP/ora suplimentara (se pot lucra pana la 70 ore/saptamana in perioadele aglomerate)

CERINTE

- barbati si femei;
- experienta de cel putin 1 an;
- limba engleza la nivel mediu sau bun;
- sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta);

DESCRIEREA FIRMEI

firma de recrutare si plasare forta de munca in strainatate