Bucatar

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Marea Britanie

Locurile de munca : Hoteluri de 3*-5 *, Restaurante si Pub-uri

Pozitii : Chef de Partie si Sous Chef

Oferta de munca:
• Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire
• Perioada de proba este de 3 luni
• Salariul
Chef de partie : intre £14,000 - £18,000 lire sterline pe an
Sous Chef : intre £18,000 - £25,000 lire sterline pe an
• Se lucreaza minimum 37.5 ore
• Beneficiati de Asigurarile Sociale
• Acces la Asigurarile medicale din sistemul public
• Cazare asigurata de angajator contra cost in jur de 40 lire sterline pe saptamana
• Ore suplimentare disponibile
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 28 de zile (5,6 saptamani)

CERINTE

Conditii de recrutare:
Experienta pe pozitiile : Chef de partie-minimum 3 ani
Sous Chef –minimum 5 ani
• Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.