Bone & Menajere

Baby Smile International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- respectarea programului stabilit de parinti privind ingrijirea, masa, orele de somn si plimbat, etc*
- ingrijirea si supravegherea copilului*
- pregatirea pentru gradinita / scoala*
- pregatirea mesei si administrarea mesei*
- asistarea la lectii*
- stimularea copilului in diverse activitati recreative, practice, sportive, etc.*
- socializarea copilului : plimbari in parc, jocuri cu alti copii
- intretinerea ordinii si curateniei in camera copilului
- anuntarea parintilor in caz de febra, accidente, etc sau alte situatii in care deciziile trebuie luate impreuna cu parintii

* conform varstei lui

CERINTE

- cunostinte minime de limba engleza ;
- varsta cuprinsa intre 18 - 55 ani ;
- o persoana nefumatoare ;
- o persoana vesela, sincera, muncitoare ;
- o persoana iubitoare de copii.

BENEFICII OFERITE

- un mediu placut si calduros ;
- cazare asigurata ;
- toate mesele asigurate ;
- contract de munca ;
- asigurari platite ;
- zile libere & perioada de concediu legala

Suntem o agentie cu un standard inalt de transparenta, siguranta si corectitudine, ce are ca obiectiv identificarea unui loc de munca in Marea Britanie in domeniile de ingrijire copii, menaj si ingrijire batrani pentru persoane calificate si necalificate.