Bone/Baby-Sitter/Au Pair in UK

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Euro Staff Solution recomanda Programele de Bone/Baby-Sitter/Au Pair in Anglia tuturor persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare sau experienta.

Castigul minim incepe de la 65 Lire sterline/saptamana si ajunge in jur de 400 Lire sterline/saptamana, in functie de familia gazda.

Beneficii:
- Cazarea si masa asigurate GRATUIT in cadrul familiilor gazda;
- Se lucreaza intre 5 – 12 ore pe zi si se castiga o remuneratie intre 65-400 lire sterline/saptamana;
- Castigati bani, fără a avea statutul de angajat, ci de membru al familiei;
- Sansa de a va perfectiona nivelul limbii engleze, urmand cursuri de invatare/perfectionare la diverse institutii de invatamant din zona unde veti locui;
- Plecari rapide in maxim 2 saptamani de la inscriere.

CERINTE

Conditii:

1. Pentru programul Au Pair:

- necasatorit(a) si fara copii
- cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie
- sa nu mai fi fost Au Pair in Marea Britanie
- cazier curat
- constituie avantaj detinerea unui permis de conducere categoria “B”.

2. Pentru programul Bone/Child Care:
- varsta maxima 55 ani inclusiv