Bone Anglia

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati constau în a îngriji copiii familiei gazdă, de a-i duce şi aduce de la şcoală sau grădiniţă, după caz, de a-i hrăni, de a se juca împreună cu ei şi de asemenea, de a face menaj uşor în casă, adică să ştearga praful, să curete cu aspiratorul, etc...

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze la nivel bun de conversatie.
Placere si experienta in supravegherea copiilor.
Constituie avantaj detinerea unui permis de conducere categoria “B”.

BENEFICII OFERITE

Salariul: de la 100 Lire / saptamana si ajunge in jur de 150 Lire / saptamana.
Cazarea, masa gratuite.

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.