BONA pentru familie in Londra! 1200 Lire/luna.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxelor de mediere din salariu.

Agentia noastra de recrutare selecteaza o BONA pentru o familie cu un copil de 5 ani din Londra, Anglia. Salariul este de 300 Lire sterline/saptamana.

Programele de Mother Help/Au Pair sunt extrem de cautate, deoarece le ofera femeilor posibilitatea de a fi plasate in cadrul unor familii din Anglia intr-un timp scurt, nefiind necesar sa aiba experienta in ingrijirea copiilor.

Responsabilitatile principale ale bonei sunt:
• ingrijirea si supravegherea copilului,
• pregatirea acestuia pentru gradinita,
• intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca al copilului etc.

Program de lucru: 5.5 zile/saptamana

Avantaje:
- Cazarea si masa asigurate GRATUIT in cadrul familiei gazda;
- Remuneratie de 300 lire sterline/saptamana (remuneratia se plateste saptamanal);
- Plecare rapida.

CERINTE

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/bun;
- experienta in ingrijirea copiilor constituie avantaj.

Bona trebuie sa dovedeasca dragoste fata de copil, stabilitate emotionala, flexibilitate, adaptabilitate la medii diverse, fidelitate, rabdare, un spirit de observatie fin, cat si maniere placute si civilizate.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tariful de evaluare a eligibilitatii: 20 Lire Sterline.

Tariful de mediere este in valoare de 500 Lire Sterline. Nu se achita inainte, ci dupa primul castig, in 2 rate lunare egale de cate 250 Lire Sterline), insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 Lire Sterline daca aleg sa plateasca la semnarea contractului cu familia gazda din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara.
sau
- 200 Lire Sterline daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

Bilet de avion.

SUCCES!