Babysitter

Adrian Bizon

Job expirat

RESPONSABILITATI

Buna ziua,

Cautam o bona pentru fetita noastra de 6 ani. Fetita merge la scoala si are nevoie de supravegherea unei persoane responsabile cand noi suntem in programul de munca.
Responsabilitati: supravegherea copilului pe perioada cand noi (parintii) nu suntem acasa.

a) NU solicitam implicarea in activitati casnice cum ar fi gatit, curatenie, s.a.m.d. ;
b) Copilul trebuie dus la scoala dimineata si luat de la scoala la amiaza. Scoala este la o distanta de 1 km fata de resedinta noastra;
c) Copilul NU necesita atentie speciala, este un copil normal, educat si sociabil;
d) Veti supraveghea copilul doar cand suntem noi la munca, iar cand suntem noi acasa timpul liber puteti sa-l petreceti cum doriti.

CERINTE

Cautam o persoana sociabila, de incredere, cu bun simt, curata. Nivel conversational in limba engleza: incepator
Interviul o sa fie sustinut in video conferinta pe Skype.

BENEFICII OFERITE

- transport Romania - Anglia gratuit
- camera privata
- masa gratuita
- asistenta pentru obtinerea NINO, cont bancar, inscriere la medic de familie
- asistenta pentru inscrierea la o universitate din Anglia zona - Birmingham, Walsall, Wolverhampton(in caz ca sunteti interesat de asa ceva).

Mai multe detalii le veti primi in timpul interviului, interviu ce dorim sa fie un interviu pentru amndoua partile, cu alte cuvinte, consideram ca si noi sustinem in acelasi timp un interviu in fata Dumneavoastra.

DESCRIEREA FIRMEI

Familie in cautare de bona