Au pair BRISTOL/ANGLIA

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Are grija de copii familiei, 2 fetite de 7 si respectiv 10 ani

Sarcinile zilnice tin de ingrijirea copiilor: le duce si le aduce de la scoala, le da de mancare, face temele cu ele, le duce in parc, la cinema etc.

Activitati minime de curatenie. Familia se ocupa de curatenia generala.

Bani de buzunar: 80-100 lire/saptamana.

Potential de castig suplimentar pentru activitati de curatenie si babysitting la familiile din vecinatate.

CERINTE

Start job: 2 septembrie
Localitate: Bristol

Cunostiinte de limba Engleza la nivel mediu
Permis de conducere B

Experienta in ingrijirea copiilor constituie avantaj.

Se lucreaza 25 de ore/saptamana
Sambata si duminica – zile libere
Nu se lucreaza noaptea

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa asigurate la familia gazda

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.