Au pair

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUSINESS ACTIV CONSULT recruteaza tinere interesate sa lucreze in UK ca si AU PAIR

CERINTE

Esti tanara si iti doresti sa castigi mai mult?? Iti plac copii ??

Atunci esti persoana potrivita pentru acest job

Ce trebuie sa indepliniti?

· Sa aveti varsta pana la 29 de ani si sa fiti necasatorita . De ce??? Deoarece in Marea Britanie este un program numit AU PAIR in baza caruia dvs veti lucra dar cerintele sunt cele mentionate anterior.

· Cunostinte medii de limba engleza

· Sa va placa copii , sa aveti o prezenta ireprosabila, sa fiti o persoana calma si rabdatoare

Ce se ofera:

· Masa gratuita oferita de familia care o sa va angajeze,

· Cazare gratuita,

· Salariu pe saptamana minimum 70 lire sterline,

· Veti lucra minimum 25 de ore pe saptamana si veti fi platita in functei de orele pe care el lucrati

· Veti avea posibilitatea sa faceti scoala, cursuri de imbunatatire a limbii engleze,

· Veti putea sa va gasiti si un alt loc de munca part time,

· Contract pe un an de zile,

· Vi se vor face documentele prin programul au pair si veti beneficia de asigurari sociale si de sanatate.

· Veti fi asteptata la aeroport si condusa la familie.

· Veti beneficia de asistenta din parte firmei pe intreg parcursul contractului.

Documente necesare:

· Sa completati application form care este atasat la acest email cu cat mai multe informatii referitoare la dvs.

· Poze alaturi de copii.

· Scrisoare de intentie

· Cazier,

· Adeverinta medicala,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.