Assistent Personal pentru varstnici in Anglia 2000 lire

Sinzi s Oasis Euroconsult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
Domiciliary Care Assistant este un job ce ofera garantii materiale importante si satisfactii profesionale in cadrul unei firme de renume din Anglia care pune accent pe calitatea interactiunii umane, dezvoltarea unui mediu armonios de munca si asigurare facilitati superioare altor joburi.

Zonele de lucru sunt Surrey, imprejurimile Londrei si sudul Angliei.

Atributiile unui Care Assistant sunt :
sprijinirea pacientului in efectuarea rutinei zilnice de ingrijire personala cum sunt spalatul,imbracatul,pieptanatul;
pregatirea patului pentru culcare;
servirea micului dejun;
cumparaturi usoare;
insotire la plimbare;

CERINTE

Oferim Joburi de Care Assistant calitative si conditii contractuale exceptionale in Anglia candidatilor care întrunesc urmatoarele conditii:
Au experienta in ingrijire varstnici sau /si doresc sa urmeze cursuri de calificare in UK
Au o personalitate sociabila si sunt empatice,placute
Vorbesc limba engleza la nivel conversational
Au permis de conducere categoria B

Acte necesare si obligatorii angajarii in UK si intocmire DBS:
Pasaport
Buletin de identitate
Cazer judiciar tradus
Permis de conducere categoria B
2 referinte de la locul de munca anterior

BENEFICII OFERITE

Pasaport

Beneficiile Jobului:
Rata de plata superioara de 8,2-10 lire pe ora;
Salarii lunare de 2000-2200 lire;
Masina de serviciu si benzina oferita gratuit de catre angajator;
Timpul petrecut pe traseu este platit;
Cazare in camera single complet mobilata;
Telefon de serviciu si GPS;
Calificari profesionale gratuite;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie plasare forta de munca in Romania si strainatate