Asistenti Spital -UK

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mai jos gasiti Lista cu ofertele noastre de munca active pentru Aprilie 2015 :

Divizie Sectie Locatie Salarizare
Acut Pediatrie –Terapie Intensiva Londra £24,000 – £28,000
Acut Bloc Operator Londra, in afara Londrei £24,000 – £28,000
Acut Cardiologie
Londra £24,000 – £28,000
Acut Terapie Intensiva Adulti Londra £24,000 – £28,000
Acut Chirurgie Sectie In afara Londrei £24,000 – £28,000

Psihiatrie si Neuro Reabilitatre SECTIE UK si Hertfordshire and Blackheath £24,000 – £28,000
Neuro Reabilitare SECTIE Peterborough and Milton Keynes £20.689 – £27.241
Neuro Reabilitare SECTIE Manchester- se accepta si asistenti fara experienta £20.689 –£ 27.241

CERINTE

Ce ofera Angajatorul :

- Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica
- Salariul brut este in functie de sectia pe care lucrati si este cuprins intre 33500 - 40000 lire sterline pe an.
-Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10000 de lire sterline
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale,
- Asigurari medicale,
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Ore suplimentare ,
- Concediu platit,
- Bonusuri- prime de concediu,

Pozitii disponibile :

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.