Asistenti, Spital Privat, Londra, £31 000/ an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Locatie: Londra
Interviu pe Skype: 5 Septembrie
Salariu: £31 000/ an
Tipul job-ului: Full time

CERINTE

- 2 ani de experienta pe una sectiile: oncologie, terapie intensiva, bloc operator
- Cu PIN sau in curs de inregistrare la NMC (actele trimise si prima plata facuta)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu: £31 000/ an
- 3 luni de acomodare gratuita
- Alte 3 luni de cazare cu chirie redusa
- Bilet de avion platit de angajator
- Cartela de telefon pentru a fi in permanenta in contact cu familia
- Card de calatorie in Londra pentru o luna

Va ajutam cu:
- Inregistrarea la NMC
- Materiale pregatitoare in limba engleza
- Simulari de interviu in limba engleza

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.