asistenti medicali UK - spitale Londra

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru Clientii noastri din Marea Britanie - - spitale private din Londra 50 asistenti medicali generalisti cu experienta in: chirurgie, bloc operator, ATI, neurologie, psihiatrie, cardiologie, pediatrie, ortopedie,urgente.

Interviuri webcam - Skype, se vor programa de comun acord cu fiercare candidat in parte.
ATENTIE!!! VOR FI INSCRISI LA INTERVIU DOAR ASISTENTII MEDICALI GENERALISTI CU EXPERIENTA IN SECTIILE DE NEUROLOGIE, PSIHIATRIE, CHIRURGIE, BLOC OPEARATOR, ATI, URGENTE, CARDIOLOGIE, PEDIATRIE, ETC!!!

Nr. Posturi oferite: 50

Detalii oferta:
Locatie: Spitalele private Londra

Durata Contract: permanent

CERINTE

CONDITII:
Asistentii medicali trebuie sa aiba minim 1 an experienta in sectiile de neurologie, psihiatrie, bloc operator, ATI, urgente, etc

Asistentii medicali trebuie sa aiba demarate procedurile de inregistrare la NMC (actele completate si trimise la NMC) SAU sa aiba déjà obtinut PIN Number.

Cunostinte bune de limba engleza. Acest aspect este foarte important, toti candidatii in timpul interviului vor avea de completat un chestionar.

Asteptam ) de la dvs si un CV detaliat in limba engleza (cu experienta in domeniile mai sus mentionate + responsabilitati la locul de munca.

ATENTIE!!! Firma BRAINS CONSULTING NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI!!!

BENEFICII OFERITE

Salariul annual brut: £25,000-£38,000 + , in functie de experienta (£13 – 19,8 brut/ora!!!)

PROGRAM DE LUCRU:

Ture de zi : 8am-2pm (6 ore); 2pm-8pm (6 ore); 8am-8pm (11 ore plus 1 ora pauza)

Ture noapte: 8pm to 8am (11 ore plus 1 ora pauza)

Beneficii
« 25 zile concediu annual de odihna plus zile libere legale
« cursuri de pregatire
« asigurare privata de sanatate
« asigurare de viata
« Uniforma furnizata de angajator
« contributie la sistemul de pensii

Transport si cazare:
BILETUL DE AVION RO – UK ESTE PLATIT INITIAL DE ANGAJATOR!
Angajatorul ofera suport in gasirea unei cazari in zona job-ului.
Costul cazarii este suportat de catre angajat.
Asistentii medicali sunt ajutati financiar cu plata biletului de avion si cu cazarea pe prima luna (se ramburseaza din salariul pe primele 6 luni)!

Asistentii medicali sunt asteptati la aeroport si de obicei sunt grupuri de 5 – 10 asistenti medicali.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.