Asistenti Medicali UK, Salarii pana la 2500£

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenti Medicali, Azil, UK, £15.00/ora / £2,500/luna

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Care Home
Interviuri in Bucuresti: 27 – 28 Octombrie
Locatii: Stoke Poges (Buckinghamshire) & Meppershall (Bedfordshire)
Tip-ul job-ului: Full time
Salariu: £15.00/ora

CERINTE

- Oferta valabila pentru asistenti in curs de inregistrare la NMC (cu PRN) sau care au deja PIN obtinut
- Nivelul de limba engleza este de A2 – B1
- Studiile si experienta in domeniu nu sunt solicitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Calatorie si acomodare:
- Bilet de avion spre UK
- Trasfer de la aeroport catre locul de acomodare
- 2 saptamani acomodare gratuita
- Dupa cele 2 saptamani, pretul acomodarii va fi de £80/saptamana (chirie si utilitati)

Salariu:
- Asistenti cu PRN: £8.00+/ora
- Asistenti cu PIN: £15.00+/ora

Training, concediu si ture:
- Full training
- Perioada contractuala: 1 an cu posibilitate de prelungire
- Concediu anual: 5,6 saptamani / an
- Program standard de lucru: 42 de ore / saptamana
- Ture de munca: de zi si de noapte

Alte beneficii:
- Support privind acomodare permanenta
- Asistenta pentru deschiderea unui cont bancar si pentru NINO
- Schema de pensii
- Suport privind cursuri de limba engleza, pentru examenul IELTS

Va ajutam cu:
- Simulari de interviu in limba engleza
- Material pregatitoare in limba engleza
- Inregistrare la NMC

Mai multe informatii:
Madalin Tanase
0751155140
madalin@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.