asistenti medicali UK in spitale de stat NHS, spitale private si case de batrani

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting organizeaza intervirui Skype cu angajatorii din UK pentru posturile vacante de:

CERINTE

Detalii oferta:

1. Asistenti medicali in sectiile de anestezie si urgente in spitale de stat NHS Londra

Se cere:
- minim un an experienta in anestezie si urgente
- inregistrare la NMC: PIN sau in faza finala de obtinere a PIN-ului

Salariul annual brut: £21,909-£29,000 + , in functie de experienta (£11 – 15,1 brut/ora)

2 . Asistenti medicali in sectia de neurologie (mental health) in spital de stat in zona Kent si Medway

Se cere:
- minim un an experienta ca asistent medical generalist (avantaj experienta in neurologie sau psihiatrie)

Salariul annual brut: £21,909- £29,000 + , in functie de experienta (£13 – 15,1 brut/ora!!!)

3. Asistenti medicali in bloc operator in spital privat in zona Kettering-Northamptonshire

Se cere:
- minim un an experienta in bloc operator
- inregistrare la NMC : PIN sau in faza finala de obtinere a PIN-ului

Salariul annual brut: £25,000-£29,000 + , in functie de experienta (£13 – 16 brut/ora!!!)

4. Asistenti medicali in case de batrani in Irlanda de Nord si Anglia

Salariul brut este intre £11 - £14 pe ora

Se cere:
- experienta reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

Beneficii generale
- 25 zile concediu annual de odihna plus 8 zile libere legale
- bilet de avion gratuit
- cazarea gratuita in prima luna
- ajutor in obtinerea DBS, NINO
- cursuri de pregatire
- uniforma furnizata de angajator
- contributie la sistemul de pensii

Cunostinte bune de limba engleza.
Puteti urmari ofertele noastre pentru asistenti medicali si pe Facebook la asistenti medicalistrainatate

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.