Asistenti Medicali, UK, £21.692 - £28.180/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenti medicali in spital
Interviuri fata in fata la Bucuresti: 1 – 2 septembrie
Locatie: East Kent
Tipul job-ului: Full time

CERINTE

Criterii de eligibilitate
• Candidatii trebuie sa fi inceput deja inregistrarea la NMC (actele trimise si prima plata facuta)
• Engleza: nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Beneficii
• Contracte permanente
• 3 luni acomodare gratuita
• Posibilitatea mutarii in diferite sectii in cadrul spitalului
• Training platit de angajator
• Posibilitati de dezvoltare in cariera permanenta
• Linie directa de tren catre Londra
• Data estimative de incepere: Septembrie

Mai multe informatii:
Mirela Tudorache
0040 726 036 758
mirela@vplhealthcare.com

Andreea Porubin-Lazurca
0040 736 391 630
andreea@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.