Asistenti Medicali UK

Divaexim Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

In perioada urmatoare recrutam asistenti medicali pentru un mare furnizor de servicii medicale din Marea Britanie. Interviurile se sustin pe Skype direct cu angajatorul.
Posturile se afla in diverse locatii din Marea Britanie (Sud Vestul, Sud Estul, Nord Estul,Nord Vestul Angliei, Nordul Irlandei si Tara Galilor.).
Compania ofera asistenta la relocare:
1. Bilet de avion platit pana in Marea Britanie.
2. 500 lire avans din salariu si ajutor privind costurile cazarii.
3. Plecarea se stabileste dupa obtinerea tuturor documentelor necesare.
4. Posibilitatea de a incepe pe postul de infirmier pana la obtinerea PIN-ului, cu salariul de 8.00 lire / ora.
5. In momentul in care ati primit PIN-ul NMC veti fi platit cu salariul de asistent medical care este cuprins intre 12.00 - 14.00 lire / ora, in functie de experienta.

CERINTE

Studii de asistent medical generalist.
Inregistrarea la NMC trebuie sa fie inceputa sau finalizata (PIN - oferim consultanta in obtinerea Pin-ului).
Nivelul de limba engleza: B1/B2.
Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj.
Pasiune in exercitarea meseriei de asistent medical si furnizarea unor servicii de ingrijire de inalta calitate.
Excelente abilitati de comunicare.

DESCRIEREA FIRMEI

Divaexim Jobs-resurse umane