Asistenti Medicali UK

MHC RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

FARA COMISION !!!

In data de 28 Ianuarie 2014 organizam interviuri pe skype cu angajatorul.

Locurile de munca sunt in azile de batrani, clinici de geriatrie, clinici de psihiatrie, clinici de recuperare postoperatorie si reabilitare,clinici pentru ingrijiri paliative.

Locatiile clinicilor sunt in :

• Scotland
• Carlisle
• Lincoln
• Leeds
• Yorkshire

Pachet salarial:

• £13 - £15 ,depinde de experienta si nivelul de limba engleza, pana la obtinerea PIN-ului veti lucra pe post de Trainee Nurse cu un salariu de £10 pe ora.
• bilet de avion platit de angajator
• training gratuit
• cazare gratuita pentru prima luna
• £200 avans pentru mancare pana veti lua primul salariu si vor fi retinuti din salariu in decurs de 3 luni
• asistenta in deschiderea contului bancar si inregistrarea la autoritatile britanice pentru a putea lucra legal in UK

CERINTE

Candidatii trebuie sa aiba experienta in Romania de cel putin 6 luni ( inclusiv voluntariat),sa vorbeasca limba engleza la nivel mediu-avansat si sa fie inregistrati sau in curs de inregistrare in NMC.
Acordam asistenta pentru inregistrarea in NMC.

Pentru mai multe informatii , va rugam sa ne contactati!

DESCRIEREA FIRMEI

www.mhcrecruitment.com