Asistenti Medicali UK

MHC RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA UK – FARA COMISION !
1. Bilet de avion plătit de companie.
2. Cadou de 300 lire sterline ( pentru cazare).
3. 700 lire sterline (avans din salariu - trebuie plătit înapoi angajatorului în rate lunare din salariu) - acest avans nu este obligatoriu.
4. Asistența la găsirea unei locuințe.
5. Asistenta pentru obținerea unui număr de asigurare națională.
6. Consiliere la deschiderea unui cont bancar.

Plecare imediata !
Salarizare:
- £8,00 pe oră - asistent de îngrijire (infirmier) - în această fază, dosarul către NMC trebuie să fie trimis și prima plată să fie efectuată.
- £10.98 pe ora - asistent medical pre-înregistrat - după ce a doua plata la NMC a fost efectuată
- £11.78 pe ora sau £12.30 pe ora după primirea PIN-ului de la NMC ,in functie de experienta.

Locurile de munca sunt in Irlanda de Nord si Wales.

CERINTE

Candidatii trebuie sa aiba experienta in Romania de cel putin 3 luni( inclusiv voluntariat),sa vorbeasca limba engleza la nivel mediu-avansat si sa fie inregistrati sau in curs de inregistrare in NMC.
Acordam asistenta pentru inregistrarea in NMC.

Mai multe detalii la interviu!

DESCRIEREA FIRMEI

www.mhcrecruitment.com