Asistenti Medicali, Spitale, UK, £21.692 - £28.180/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti in Spitale
Interviuri: 21 – 22 mai
Locatie: Northampton
Tipuul job-ului: full time
Salariu anual: £21.692 - £28.180

CERINTE

Criterii de eligibilitate:
• In curs de inregistrare la NMC (prima plata deja facuta)
• Nivel de limba engleza: conversational
• Se accepta atat candidati cu experienta, cat si fara experienta

BENEFICII OFERITE

• Program standard de lucru 37.5 h/sapt
• 1 luna de cazare gratuita
• Training platit de angajator
• Concediu annual: 27 de zile
• Candidatii vor fi preluati de la aeroport
• Bilet de avion platit de angajator (pana la 100 de lire)
• Perioadas de training: 4 saptamani
• Petrecere de bun venit

Mai multe informatii:
• MIHAELA PIRVU
• 0040 733 942 535
• mihaelap@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.