Asistenti Medicali, Spital, UK, £23.068/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Spital
Interviuri in Bucuresti: 9 – 19 noiembrie
Locatii: Stockton-on-Tees si Hartlepool
Tipul job-ului: Full time

CERINTE

•Candidatii trebuie sa fi inceput procesul de inregistrare la NMC
•Nivel de limba engleza conversational

BENEFICII OFERITE

• Salariu: £23.068/an
• Contract pe 1 an cu posibilitatea de prelungire
• Program standard de lucru: 37,5 ore/saptamana
• Orele suplimentare sunt platite
• Program de training si mentorat
• Concediu: 27 de zile si 8 sarbatori nationale
• Prima luna de acomodare gratuita
• Bilet de avion platit de angajator
• Transportul de la aeroport e asigurat de angajator
• Candidatii ce trec de interviu vor primi cursuri intensive de limba engleza

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
cisofachescu@vplhealthcare.com
0040 732 136 548

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.