Asistenti Medicali, Spital, U.K., £21.692-28.180/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interviuri in Bucuresti: 18 – 19 august
Locatie: Surrey, langa Londra
Salariu: £21.692-28.180/an

CERINTE

- Se accepta si candidate fara experienta
- Candidatii trebuie sa fi inceput déjà procesul de inregistrare la NMC (actele trimise si prima plata facuta)
- Engleza: nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- 1 luna de cazare gratuita
- Program standard de lucru: 37,5 ore/saptamana
- Training oferit de angajator
- Concediu: 27 de zile si 8 sarbatori legale
- Transportul de la aeroport este asigurat de angajator

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
cisofachescu@vplhealthcare.com
0732 136 548

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.