Asistenti Medicali, Spital UK, £21 692 - £281 80/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Public
Locatie: Northampton
Interviuri: 14, 15, 16 Iulie la Bucuresti
Salariu: £21 692 - £281 80/an

CERINTE

• Asistenti calificati, cu/fara experienta
• In curs de inregistrare la N.M.C. (prima taxa platita si actele trimise)
• Standard bun de cunostinte de limba engleza (nivel conversațional + termeni medicali).

BENEFICII OFERITE

• Salariu asistenti cu PIN: £21 692 - £281 80/an
• Salariu asistenti cu PRN: £16 633 - £19 461/an
• Training si mentorat oferit in prima luna de munca
• Concediu anual de 27 zile
• Program de lucru: 37.5 ore pe saptamana (cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare, ture de noapte, ture de week-end, platite aditional)
• Prima luna de cazare gratuita
• Bilet de avion gratuit
• Candidatii vor fi preluati de la aeroportul din UK si condusi catre cazare

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.