Asistenti Medicali, Spital public, UK, £21.692£ - £28.180/ an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistent Medical Generalist
Locatie: East Kent
Interviuri: 25 – 26 August
Salariu: 21.692£ - 28.180£/ an

CERINTE

- Engleza la nivel conversational
- In curs de inregistrare la NMC (actele trimise si prima plata efectuata)
- Candidatii care au nevoie de IELTS sunt de asemenea eligibili pentru oferta

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Experienta clinica este recunoscuta
- 3 luni cazare gratuita
- Trainig platit de angajator
- Posibilitatea de a alege sectia pe care candidatul sa lucreze
Va ajutam cu:
- Inregistrarea la NMC
- Materiale pregatitoare pentru interviu
- Simulari de interviu in limba engleza

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
cisofachescu@vplhealthcare.com
0040 732 136 548

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.