Asistenti medicali spital privat Londra - UK - SALARIU DE LA £16/ORA + BILET AVION GRATUIT + 3 LUNI CAZARE GRATUITA!!!

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenti medicali
spital privat Londra - UK

Recrutam pentru Clientul noastru din UK - - spital privat din Londra:
asistenti medicali generalisti cu experienta in: chirurgie, bloc operator, ATI, oncologie, urgente.

Interviuri webcam - Skype, se vor programa de comun acord cu fiercare candidat in parte.
ATENTIE!!! VOR FI INSCRISI LA INTERVIU DOAR ASISTENTII MEDICALI GENERALISTI CU MINIMUM 2 ANI EXPERIENTA IN SECTIILE DE CHIRURGIE, BLOC OPERATOR, ATI, URGENTE, ONCOLOGIE !!!

Detalii oferta:
Locatie: Spital privat Londra

Durata Contract: permanent

Salariul annual brut: MINIM £31,000 + , in functie de experienta (£16.14 brut/ora!!!)

PROGRAM DE LUCRU:

Ture de zi : 8am-2pm (6 ore); 2pm-8pm (6 ore); 8am-8pm (11 ore plus 1 ora pauza)

Ture noapte: 8pm to 8am (11 ore plus 1 ora pauza)

CERINTE

CONDITII:
- Asistentii medicali trebuie sa aiba minim 2 ani experienta in sectiile de chirurgie, bloc operator, ATI, urgente, oncologie!
- Asistentii medicali trebuie sa fie in proces de obtienerea a PIN-ului number (actele trimis la NMC si prima plata) sau sa aiba déjà obtinut PIN Number.
- Cunostinte bune de limba engleza

Asteptam de la dvs si un CV detaliat in limba engleza (cu experienta in domeniile mai sus mentionate + responsabilitati la locul de munca.
ATENTIE!!! Firma BRAINS CONSULTING NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI!!!
Puteti urmari ofertele noastre pentru asistenti medicali si pe Facebook la asistenti medicalistrainatate

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- 25 zile concediu annual de odihna plus zile libere legale
- cursuri de pregatire
- asigurare privata de sanatate
- asigurare de viata
- uniforma furnizata de angajator
- contributie la sistemul de pensii
- gratuit – 1 luna - London Travel card
- TESCO voucher (pt cumparaturi in magazinele TESCO)

Transport si cazare:
Bilet de avion GRATUIT !
Angajatorul ofera 3 LUNI cazare GRATUITA !!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.