ASISTENTI MEDICALI - SPITAL NHS West Yorkshire , ANGLIA- INTERVIU PE SKYPE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tara: Anglia
Pozitia: Asistent Medical
Locatie : West Yorkshire
Pozitii disponibile: 15
Locul de munca: Spital Public
Salariu BRUT :
Grila de salarizare numarul 5: 21.692-28.180 lire sterline pe an
Grila de salarizare numarul 3: 16,633- 19,461 lire sterline pe an( daca doriti sa incepeti munca pana la primirea PIN-ului)

CERINTE

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: perioada nedeterminata,
• Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Salariu BRUT :
• Cazare : prima luna la cazare platita de angajator in incinta spitalului doar pentru applicant nu si pentru familie
• Biletul de avion este platit de candidat si costul va fi rambursat de Spital pana la 120 de lire sterline
• Este un Oras aproape de Mare,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
Bonusuri- prime de concediu,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.