ASISTENTI MEDICALI - SPITAL NHS WEST YORKSHIRE, ANGLIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Asistent Medical
Tara: Marea Britanie
Locatie : WEST YORKSHIRE
Pozitii disponibile: 60
Locul de munca: Spital Public
Salariu BRUT :
Grila de salarizare numarul 5: 21.692-28.180 lire sterline pe an
Grila de salarizare numarul 3: 16,633- 19,461 lire sterline pe an( daca doriti sa incepeti munca pana la primirea PIN-ului)
Ce ofera Angajatorul :
• Se ofera 2 luni de cazare gratuita sau suma echivalenta a doua luni de cazare
• Un pachet de bun venit in cadrul Companie (care contine mancare, ceai, sapun lichid)
• Prima luna de internet wifi gratuit/ in apartamentele companiei
• Recunoasterea experientei din Romania
• Salariul conform grilei de salarizare cu numarul 3, urmand ca dupa primirea Inregistrarii la NMC sa treceti pe pe pozitia de Asistent Medical Inregistrat cu salariul incadrat pe grila de salarizare cu numarul 5
• Colectarea de la aeroport sau de la statia de autobus,
Training pentru obtinerea IELTS include :
• Test formal pentru IELTS,
• Training de 140 de ore la limba engleza, cat timp sunteti in Romania
• Cursuri interactive online la locul de munca – va fi introdus pe perioada inductiei si a turelor de munca pe o perioada de 5 saptamani pentru a va permite sa lucrati 20 de ore pe saptamana si sa studiati pentru testul IELTS ,
• o saptamana de Curs de Pregatire pentru Examinare- saptamana de studiu va fi programata conform turelor
• Testul IELTS

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Eligibil de a va inregistra la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.