ASISTENTI MEDICALI - SPITAL NHS ANGLIA- INTERVIU PE SKYPE IN 12 AUGUST 2015, 2 Septembrie, 24 Septembrie, 12 Octombrie 2015

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zile de interviu:
• 12 August 2015
• 2 Septembrie 2015
• 24 Septembrie 2015
• 12 Octombrie 2015
Pozitie : ASISTENTI MEDICALI
Tara : Marea Britanie
Locuri disponibile: 60
Locatie : Watford
Vizualizati oferta : http://bacltd.ro/job/loc-de-munca-asistenti-medicali-spital-nhs-anglia/

Locul de munca: Spital Public
Salariu : 21.000-27.000 lire sterline pe an
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : primele doua luni la cazare sunt platite de angajator,
• Bilet de avion decontat de angajator pana la 250 de lire sterline,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Schema de Pensie,
• Oportunitati de dezvoltare profesionala,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.
Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea la Colegiul Asistentilor si Moaselor din UK
Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.