Asistenti medicali, Spital, Londra, £25,427 - £26,290/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Spital NHS
Locatii: Londra
Salariu: £25,427 - £26,290/an
Tipul job-ului: Full time

CERINTE

- Se accepta candidati proaspat absolventi
- In curs de inregistrare la NMC
- Nivel de limba engleza: conversational + termeni medicali

BENEFICII OFERITE

- Contract pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire
- Asistentii au libertatea de a-si alege sectia pe care sa lucreze
- Program standard de lucru: 37.5 ore/ saptamana
- Ture de zi si de noapte
- 1 saptamana de training platit
- Mentor alocat pentru fiecare asistent
- Concediu annual de 28 de zile
- Plata saptamanala
- 6 saptamani cazare gratuita
- Bilet de avion platit de angajator
- Transportul de la aeroport e asigurat de angajator
- Suport financiar in avanas: £500
- Sectii disponbile: Medicina Generala, Neurologie, Chirurhie, Terapie Intensiva

Va ajutam cu:
- Inregistrarea la NMC
- Simulari de interviu in limba engleza
- Materiale pregatitoare in limba engleza

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
0040 732 136 548
cisofachescu@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.