Asistenti medicali SPITAL in UK

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditii de recrutare:

- Obligatoriu: minimum 10 luni experienta
- Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit fie Facultatea de 3 ani, sau colegiu de 3 ani, scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare.
- Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR,
- Cunostinte medii nivel B2
- PIN number sau in curs de inregistrare la NMC
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

CERINTE

Oferta:

- Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica
- Salariul cuprins intre £21,388 to £27,901 de lire sterline pe an,
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale,
- Asigurari medicale,
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Ore suplimentare ,
- Concediu platit,
- Bonusuri- prime de concediu,
- Se ofera training intre 4-6 saptamani de catre angajator,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.