Asistenti Medicali, Spital, £23.130/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenti MEdicali, Aziluri de batrani, £23.130/an
Sector: SPITAL
Locatia: Merseyside, LIVEPOOL
Interviuri: 28 si 29 IULIE la Bucuresti
Tipul de Job: Permanent

CERINTE

 Inregistrat sau in curs de inregistrare la NMC
 Posturile sunt disponibile in special pentru numeroase specializari, va fi luata in considerare experienta dvs intr-o anumita sectie unde ati activat anterior, posturile fiind destinate atat asistentilor proaspat absolventi, cat si celor care au experienta;
 Nivel mediu de limba engleza

BENEFICII OFERITE

• Asistentii care detin PIN-ul vor beneficia de un salariu conform Point 20 Band 5-£23.130;
• Contractul va fi semnat pe o perioada determinate de 1 an, dupa care aveti posibilitatea de a lucre in continuare in acelasi loc sau puteti solicita o relocare;
• Concediu anual de 27 zile plus 8 zile libere pentru sarbatori nationale;
• Program de lucru: 37.5 ore pe saptamana (cu posibilitatea desfasurarii de ore suplimentare);
• Suportul de formare este de inalta calitate si de specialitate ;
• 1 luna de cazare;
• Biletul de avion este oferit gratuit;
• Transportul de la aeroport pana la spital este asigurat de catre angajator;

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.