Asistenti medicali si infirmieri

Primary Care Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta Asistenti Medicali
Monitorizarea procesului de recrutare in tara dar sip e perioada cat sunteti in UK , NU PERCEPEM NICI UN COMISION
Salarii incepand de la 13 lire/ora pentru ( se lucreaza 42 de ore/ saptamana , pentru marirea venitului se pot face ture suplimentare )
Decontarea taxelor platite la NMC ( cele doua taxe pentru inregistratea ca asistent medical in UK vor fi retunate la inceperea job-ului 230 de lire )
Training continuu
Contracte de munca pe perioada nedeterminata ( contractele vor fi trimise pe email, se vor printa ,semna, scana si se vor trimite inapoi iar la plecare se va pleca cu contractul in original la dumneavoastra )
Locatii in apropierea Londrei si a aeroporturilor internationale
Bilet de avion catre Anglia achitat de Primary Care Recruitment (este oferit GRATUIT,nu se va deconta ulterior din salariu)
Posibilitatea de a alege locatia dorita in Anglia
Asistenta cu cazarea si acomodarea in Anglia ( apartamente inchiriate la 15 min de mers pe jos de locatia in care lucrati, chirii speciale intre 50 si 80 lire/saptamana care vor fi opriti la sfarsitul lunii din salariu)
Costurile participarii dumneavoastra la interviul din Bucuresti vor fi suportate de catre Primary Care Recruitment.

Oferta Infirmieri
Monitorizarea procesului de recrutare in tara dar si pe perioada cat sunteti in UK , NU PERCEPEM NICI UN COMISION
Salarii incepand de la 7 lire/ora
Bilet de avion catre Anglia, achitat de catre Primary Care Recruitment (este oferit GRATUIT,nu se va deconta ulterior din salariu)
Asistenta cu cazarea si acomodarea in Anglia ( apartamente inchiriate la 15 min de mers pe jos de locatia in care lucrati, chirii speciale incepand de la 35 lire/saptamana care vor fi opriti la sfarsitul lunii din salariu)

Daca aveti intrebari ne ezitati sa ne contactati pe adresa rut@primarycarerec.com

CERINTE

Pentru asistenti medicali :
Cerinte
Diploma de asistent medical /Nationalitate UE
Inregistrarea NMC inceputa sau finalizata
Un nivel bun de engleza
Motivare
Sentimentul de angajament și cunoștințe de îngrijire a persoanelor vârstnice
Experienta anterioara de asistent medical va fi apreciata!

Pentru infirmieri :
Cerinte
Nationalitate UE
Motivare
Experienta anterioara de Infirmier va fi apreciata!

BENEFICII OFERITE

Primesti €130 bonus de referinta, daca ne recomanzi un candidat.
(Se aplica anumiti termeni si conditii)

Termeni si conditii pentru Bonusul de referinta:

• Candidatul trebuie sa fie asistent medical

• Candidatul trebuie sa fie angajat in urma interviului
• Candidatul trebuie sa lucreze minim 4 saptamani si sa incaseze primul salariu

Recrutam asistenti medicali pentru Irlanda si Marea Britanie