ASISTENTI MEDICALI PROMOTIE 2013/2014 - UK

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI ( CU SAU FARA EXPERIENTA )
PENTRU SPITALE DE STAT DIN ANGLIA

INTERMARIN nu percepe nici un fel de taxe sau comisioane de la candidati

Pentru Spitale de Stat ( NHS ) din Anglia recrutam Asistenti Medicali promotia 2013/2014 interesati in urmatoarele Specialitati : Cardiologie, Chirurgie, Ortopedie, Oncologie, Urgente , Trapie Intensiva, Pediatrie

Oferta :

Salarii : £21,692 - £28,180 (€29,753 - €38,653) - in functie de experienta
Salariul MINIM - NET £1486 (€ 2033 )

Program : 37.5 ore/ saptamana ( orele suplimentare se platesc conform legislatiei Engleze )

Contracte : pe perioada nedeterminata

Concediu platit : 27 zile + 8 zile de sarbatori legale

Asistenta pentru inregistrarea la NMC

Costuri de cazare si transport in Anglia platite de Angajator direct sau sub forma de imprumut ( depinde de spital )

Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare

Asistentii primesc training gratuit la inceperea contractului

CERINTE

- Cunostinte bune de limba Engleza
- Disponibilitatea de inscriere in NMC

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro