Salar 13-16 lire sterline pe ora/ Asistent Medical Generalist

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

HOLDING DE CENTRE DE INGRIJIRE

ANGAJEAZA

ASISTENTI MEDICALI

Salarizare intre £25, 532 to £36, 556/ ANUAL
Plata pe ora 13-16 lire sterline pe ora .

CERINTE

Recrutam acum pentru : CENTRE DE INGRIJIRE
Locatie : South of England
Salariul pe pozitia de Asistent Medical Inregistrat va fi cuprinsa intre 13-16 lire sterline pe ora. Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10.000 de lire sterline .

Cazarea pentru prima luna platita de angajator+ Sprijin de Relocarea 3000 de lire sterline.Se platesc 2000 de lire la semnarea contractului iar 1000 dupa 3 luni de munca ..

Bilet de avion platit de angajator.

Vouchere pentru copii ..

Uniforma asigurata pe perioada programului de munca.

Asistenta pentru inregistrarea la Colegiul Asistentilor si Moaselor din Marea Britanie ( NMC).

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.