ASISTENTI MEDICALI PENTRU SPITALE DIN NORD-VESTUL ANGLIEI LA BUCURESTI LA SFARSITUL LUNII SEPTEMBRIE 2014

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta:

- Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica
- Salariul este in functie de sectia pe care lucrati si este cuprins intre 21.388 lire sterline si £27.901 lire sterline pe an
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale
- Asigurari medicale
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Ore suplimentare
- Concediu platit
- Bonusuri- prime de concediu

CERINTE

Locatie : Marea Britanie- Blackpool, Fylde, Wyre

Spital : Sistem NHS( Public) Uk

Conditii de recrutare:

- Obligatoriu: minimum 1 an de experienta
- Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit fie Facultatea de 3 ani, colegiu de 3 ani, sau scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare.
- Acte doveditoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau Recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR,
- Cunostinte medii a limbii engleze nivel B2
- PIN number sau in curs de inregistrare la NMC
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.