Asistenti Medicali pentru Spital- Neuro Rehabilitation patients pentru Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Marea Britanie

Spital- Privat

Conditii de recrutare:

Obligatoriu: minimum 2 ani de experienta pe neuro-reabilitare
Studii recunoscute: Facultatea de 3 ani, Colegiu de 3 ani, Scoala Postliceala. De asemenea se incadreaza si Asistentii Medicali cu 2 ani de Liceu Sanitar plus un An de echivalare.
Acte doveditoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau Recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR,
Cunostinte medii a limbii engleze nivel B2
PIN number sau in curs de inregistrare la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

CERINTE

Perioada contractului: permanenta
Salariul variaza in functie de locatie si este cuprins intre £25,000-£29,000 (lire sterline)pe an
Program de munca : intre 30-40 de ore pe saptamana
Ture de zi : 8am-2pm (6 ore); 2pm-8pm (6 ore); 8am-8pm (11 ore plus 1 ora pauza neplatita)
Ture de noapte: 8pm to 8am (11 ore plus 1 ora pauza neplatita).

Asigurari Sociale
Asigurare Medicala Privata
Asigurare de Viata
Cazare asigurata de angajator contra cost
Parcare gratuita si restaurant pentru personal
Cursuri de formare profesionala
Schema de reducere si beneficii voluntare de personal
Uniforma
Sistem de pensii
Ore suplimentare
Bonusuri- prime de concediu,
Sprijin la relocare

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.