Asistenti medicali pentru NHS Trust in apropiere de Londra, UK ( salarii intre £1475 - £1843) - Fara comision

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele agentiei nostre partenere din UK, cautam asistenti medicali dornici sa profeseze in spitalele din UK.
Spitalul pentru care recrutam in acest moment se afla in Hertfordshire, langa Londra.

Angajatorul are oportunitati in sectiile:
- Chirurgie, Anestezie si Terapie Intensiva, Cardiologie, Medicina generala, Urologie, Urgente, Geriatrie, etc.

CERINTE

- Minim 6 luni de experienta ca si asistent medical (angajat sau voluntar), dupa terminarea studiilor
- Candidatii trebuie sa aiba PIN sau sa fi facut prima plata catre NMC
- Nivel bun de limba engleza

Procesul de recrutare consta intr-un pre-interviu cu agentia partenera din UK si apoi veti discuta direct cu angajatorul, pe Skype.

NU percepem comision sau alte costuri ascunse.

Asteptam CV-urile dumneavoastra si va asiguram de promptitudinea noastra!

BENEFICII OFERITE

- Salariul anual cuprins intre £21,692 - £28,180
- Salariul NET lunar (dupa taxe) va fi £1475 - £1843 + ore suplimentare si alte beneficii (peste 2000 Euro)
- 1 luna cazare GRATUITA
- Bilet de avion GRATUIT (platit de angajator)
- Training-uri si posibilitati de dezvoltare a carierei
- Contract permanent si full-time
- Sprijin pentru obtinerea NiNo si a contului bancar
- Sprijin pe toata perioada contractuala

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.