Asistenti Medicali pentru Marea Britanie- WIGAN

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta de munca:
• Perioada contractului: minimum 1 an de zile

• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei,
• Salariul cuprins intre 10 si 11 lire sterline brut in functie de experienta fiecarui candidat
• Se lucreaza minimum 37 de ore pe saptamana,
• Se asigura Asigurari Sociale
• Se asigura Asigurari medicale,
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contracost
• Ore suplimentare disponibile ,
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Sprijin in relocare

CERINTE

Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii- Harrogate, Exeter,Southport and Wigan

Conditii de recrutare:

Obligatoriu :minimum 1 an de experienta ca asistent medical,
Cunostinte avansat de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.