Asistenti Medicali pentru Marea Britanie-Lancashire

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii

Conditii de recrutare:

Obligatoriu :minimum 1 an de experienta ca asistent medical sau Absolveti din 2013
Cunostinte avansat de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: intre 1 si 3 ani

• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei,
• Salariul de la 12 pana la 15 lire sterline brut in functie de experienta fiecarui candidat si de angajatoor
• Se lucreaza 35 – 48 ore pe saptamana,
• Se asigura Asigurari Sociale
• Se asigura Asigurari medicale,
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost
• Ore suplimentare disponibile ,
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Sprijin in relocare

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.