Asistenti Medicali pentru Marea Britanie INTERVIU in 17 AUGUST LA BUCURESTI

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Anglia- Londra, Bridgewater, Minehead si Plymouth
Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire

Ce ofera Angajatorul:

- Perioada contractului: permanenta

- Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
- Salariul pe pozitia de Asistent Medical va fi cuprinsa intre 13,44-14.85 lire sterline pe ora.
- Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10.000 de lire sterline
- Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana
- Beneficiati de Asigurari Sociale
- Beneficiati de Asigurari medicale
- Acces la Schema de Pensie
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Bonus de relocare : 2000 de lire sterline. Acest bonus nu il veti primi dvs in mana . Bonusul este destinat pentru a acoperi cazarea la hotel in caz de nevoie ,pentru cel putin o saptamana ,pana va veti gasi o cazare permanenta si va acoperi prima luna de cazarea si depozitul fara utilitati.
- Primele 6 saptamani veti sta la B&B (platit de angajator) timp in care veti cauta o cazare permanenta.
- Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
- Posibilitati de formare profesionale si cursuri

CERINTE

Asistenta pentru inregistrarea la Colegiul Asistentilor si Moaselor din Marea Britanie ( NMC).

Va asteptam sa faceti parte din “Echipa Noastra”.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.