Asistenti Medicali pentru Marea Britanie -Centre de Ingrijire INTERVIURI PE SKYPE in 29 Octombrie 2014

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUSINESS ACTIV CONSULT

RECRUTEAZA
ASISTENTI MEDICALI

INTERVIU CU ANGAJATORUL ENGLEZ PE SKYPE IN 29 OCTOMBRIE 2014

LOC DE MUNCA : CENTRE DE INGRIJIRE

Anglia

CERINTE

Regiunea:
Locatia: Anglia : Norfolk, Cheshire, Bedfordshire, Dorset

Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire

Conditii de recrutare:

Obligatoriu :minimum 1 an de experienta
Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Oferta de munca:
- Perioada contractului: permanent cu perioada de proba de 6 luni

- Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
- Salariul pentru inceput va fi de 13.50 lire sterline pe ora , va fi revizuit dupa 6 luni.
- Dupa 6 luni, in functie de performante salariul poate fi de 16 lire sterline pe ora,
- Avansare in cariera si promovare in functie de performate cu salarizare cuprinsa intre 17.50-20.00 lire sterline pe ora.
- Se lucreaza in 36 ore pe saptamana
- Beneficiati de Asigurari Sociale
- Beneficiati de Asigurari medicale
- Acces la Schema de Pensie
- Cazare asigurata de angajator contra cost,
- Biletul de avion platit de catre angajator
- Bonus de intampinare 500 lire sterline
- Srijin de relocare – 1000 lire sterline
- Bonusuri anuale: in primul an bonus echivalentul salariului pe 2 saptamani, in al doilea an bonus echivalentul salariului pe 4 saptamani
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Posibilitati de formare profesionale si cursuri

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.