Asistenti Medicali pentru Marea Britanie -Centre de Ingrijire INTERVIURI PE SKYPE in 28 August 2014

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii - Sudul Angliei

Angajatorul este un Grup de Centre de Ingrijire private cu peste 400 de Centre de Ingrijire in Anglia, Irlanda de Nord, Scotia si Tara Galilor.

– Interviul se va sustine pentru Centre de Ingrijire pentru persoane varstnice/ Dementa- au Centre de Ingrijire situate in Sudul Angliei : Oxford & Oxfordshire, Hungerford, Berkshire, Dorset, Bournemouth, Dorset, Maidstone Kent ,Andover – Hampshire, Ware Hertfordshire, Westbury near Bath Wiltshire, Bath, Wooten-under-edge, Gloucestershire, Hitchin - Hertfordshire

Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire

Conditii de recrutare:

Obligatoriu :minimum 2 ani de experienta
Cunostinte avansat de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: permanent

• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
• Salariul este de £12. 59 - £15 lire sterline brut pe ora
• Se lucreaza in medie 37,5 ore pe saptamana
• Beneficiati de Asigurari Sociale
• Beneficiati de Asigurari medicale
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost, Prima luna de chirie platita de catre angajator si dedusa din salar
• Biletul de avion platit de catre angajator si costul dedus din salar
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Posibilitati de formare profesionale si cursuri

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.