Asistenti Medicali pentru Marea Britanie -Centre de Ingrijire INTERVIURI PE SKYPE in 25 Septembrie 2014

Business Activ Consult

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii –Scotia si Nordul Angliei si
• Warrington in Nord-Vestul Angliei 18 mile est de Liverpool, 16 mile vest de Manchester si 8 mile (13 km) sud de St Helens

• Manchester, Bury

• Buxton este un oras spa in Derbyshire, Anglia.

• Colne, Lancashire este la 6 mile nord-est de Burnley, 25 mile est de Preston, 25 mile nord de Manchester si 30 mile vest de Leeds.

• SCOTIA– Turiff, Aberdeen, Fife si Glasgow

Angajatorul este un Grup de Centre de Ingrijire private cu peste 400 de Centre de Ingrijire in Anglia, Irlanda de Nord, Scotia si Tara Galilor.

Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire

Conditii de recrutare:

Obligatoriu :minimum 1 an de experienta
Cunostinte avansat de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: permanent

• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
• Salariul este de £13 - £14 lire sterline brut pe ora
• Se lucreaza in medie 37,5 ore pe saptamana
• Beneficiati de Asigurari Sociale
• Beneficiati de Asigurari medicale
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost, Prima luna de chirie platita de catre angajator si dedusa din salar
• Biletul de avion platit de catre angajator si costul dedus din salar
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Posibilitati de formare profesionale si cursuri

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.