Asistenti Medicali pentru Marea Britanie -Centre de Ingrijire INTERVIU IN CLUJ-NAPOCA CU ANGAJATORUL IN FEBRUARIE 2015

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Anglia, Scotia, Tara Galilor, Irlanda de Nord

Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire

Conditii de recrutare:

- Obligatoriu :minimum 3 luni de experienta / se accepta si voluntariat
- Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
- Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

CERINTE

Oferta de munca:
- Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire a contractului

- Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
- Salariul pe pozitia de Asistent Medical va fi cuprins intre £12.00 - £14.00 lire sterline pe ora
- Salariul pe pozitia de Infirmier este de 8 lire sterline pe ora
- Se lucreaza in medie 40 ore pe saptamana
- Beneficiati de Asigurari Sociale
- Beneficiati de Asigurari medicale
- Acces la Schema de Pensie
- Sprijin in cautarea unei cazari
- Sprijin in plata primei luni la chirie/ depozit
- Biletul de avion platit de angajator
- Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
- Posibilitati de formare profesionale si cursuri

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.