ASISTENTI MEDICALI LONDRA /Interviu pe skype

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

UN HOLDING DE CENTRE DE INGRIJIRE

DIN MAREA BRITANIE

ANGAJEAZA ASISTENTI MEDICALI
Promotia 2015

INTERVIUL SE VA SUSTINE PE SKYPE

IN 24 SEPTEMBRIE 2015

LOC DE MUNCA : CENTRE DE INGRIJIRE

Marea Britanie

RECRUTAREA INCEPE AZI

Cum puteti aplica???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, atasati la email si o poza cu dvs.
Pasul 2 : Ne comunicati daca sunteti inregistrat (a) la NMC, daca DA va rugam sa ne scrieti PIN –ul dvs sau PRN-ul dvs.

Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor si in inregistrarea la NMC

Pozitie : Asistent Medical
Tara : Marea Britanie

Locatie : Londra
Pozitii disponibile: 12
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariu: cuprins intre 13.40-15.00 lire sterline pe ora
Ce ofera Angajatorul :

CERINTE

Perioada contractului: permanenta,
Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei,
Posibilitatea de a incepe sa munciti ca si Infirmier cu salariul cuprins intre 7.00-8.00 lire sterline pe ora,
Ture de zi si de noapte,
Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana,
Beneficiati de Asigurari Sociale,
Beneficiati de Asigurari medicale,
Acces la Schema de Pensie,
Sprijin in cautarea unei cazari permanente,
Se ofera : Bilet de avion platit de catre angajator
Se asigura transportul de la aeroport la cazare
Primele doua saptamani de cazare platite la hotel de angajator ,
Se ofera un imprumut de 1000 de lire sterline pentru cazare si depozit,
Se ofera un bonus de 1000 de lire sterline dupa un stagiu de 12 luni lucrate
Concediu platit-Concediul de odihna anual de 5.6 saptamani,
Se asigura asistenta pentru deschiderea unui cont bancar
Se asigura asistenta pentru national insurance number
Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Experienta : se accepta si Promotia de Absolventi 2015
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.